PROJEKT:Załóż i prowadź własny biznes - to łatwiejsze niż myślisz! - Forum Aktywności Lokalnej

Strona główna
PROJEKT:Załóż i prowadź własny biznes - to łatwiejsze niż myślisz!

Witamy na zakładce dotyczącej projektu
24.10.2016

​Projekt partnerski realizowany jest przez Fundację Razem z siedzibą w Wałbrzychu w partnerstwie z Forum Aktywności Lokalnej w Wałbrzychu oraz w partnerstwie z Pawłem Truszkiewiczem z Zielonej Góry (osoba fizyczna prowadząca działalnośc gospodarczą).

​Działanie 8.3 – Samozatrudnienie, przedsiębiorczość oraz tworzenie nowych miejsc pracy, realizowane jest z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

​Wartość projektu: 2 208 331,20 zł w tym wkład Funduszy Europejskich w wysokości 2 142 764,64 zł

Zasięg terytorialny: powiat dzierżoniowski, powiat kłodzki, powiat wałbrzyski - ziemski, powiat ząbkowicki, powiat jaworski, powiat jeleniogórski - ziemski, powiat kamiennogórski, powiat lubański, powiat lwówecki, powiat złotoryjski.

​Okres realizacji: 01.09.2016 roku – 31.08.2018 roku

Celem projektu jest objęcie wsparciem osób powyżej 30 roku życia, chcących założyć i utrzymać na rynku własną firmę. Projekt przewiduje udzielenie wsparcia finansowego w formie bezzwrotnych dotacji oraz refundacje, w pierwszym okresie działania firmy, wydatków ponoszonych na funkcjonowanie firmy przez młodych przedsiębiorców. Strona projektu jest dostępna pod adresem: http://fundacjarazem.wixsite.com/zalozwlasnybiznes

« powrót